حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

اکسس کنترل

سیستم های کنترل دسترسی (access control) یا همان اکسس کنترل ها دستگاه هایی برای کنترل تردد هستند که با ذخیره اطلاعاتی مانند اثر انگشت، چهره، کد کارت های RFID و… امکان یا مجوز ورود و خروج از یک مانع فیزیکی و یا گذرگاه را پس از تطبیق با اطلاعات تایید شده و تایید هویت به شخص می‌دهد.

مانع های فیزیکی مانند درب ها، گیت ها و… می‌باشد. همچنین علاوه بر مجوز ورود و خروج، یک سیستم کنترل دسترسی می‌تواند در جهت ثبت اطلاعات زمانی ورود و خروج کارمندان و اعضای یک ارگان یا شرکت نیز استفاده شود.

دستگاه های کنترل دسترسی از روش های متلفی از جمله کارت خوان، کد خوان، اثر انگشت، تشخیص چهره، تشخیص کف دست و… استفاده می‌کنند.

اکسس کنترل دستگاه کنترل دسترسی AGA21F

روش های تایید هویت دستگاه های کنترل دسترسی

دستگاه های کنترل تردد از روش های مختلفی برای تایید هویت اشخاص استفاده میکنند که در زیر به برخی از آن ها اشاره می‌کینم:

اثر انگشت

یکی از روش های تایید هویت توسط دستگاه های کنترل دسترسی تشخیص اثر انگشت افراد است که علاوه بر تایید هویت افراد درصد سلامت اثر انگشت را هم تشخیص می‌دهد.

تشخیص چهره

تشخیص چهره نیز یکی دیگر از روش های تایید هویت است که دستگاه با استفاده از الگوریتم های پیجیده چهره افراد را بررسی و با بانک اطلاعاتی ذخیره شده در اکسس کنترل تطبیق میدهد.

کارت خوان

کارت های شناسایی انواع مختلفی دارند که یکی از آن ها کارت های RFID هستند؛ هر یک از این کارت ها دارای کد مخصوص به خود هستند که از دیگر کارت ها متمایز است و سبب تفکیک افراد از یکدیگر می‌شود.

کارت RFID

رمز عبور

رمز عبور یکی از ساده ترین روش های تایید هویت است که توسط دستگاه های کنترل دسترسی مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ این روش به علت احتمال افشای رمز عبور، از امنیت زیادی برخوردار نیست.

قبل از خرید مشاوره تخصصی بگیرید...

با ما در تماس باشید...

برای دریافت مشاوره تخصصی خرید راهبند و یا استعلام قیمت محصول فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نکات قابل توجه قبل از خرید دستگاه کنترل دسترسی

برای انتخاب یک سیستم کنترل دسترسی با کیفیت لازم است به نکاتی توجه کرد که در زیر به آن ها اشاره کرده ایم:

ظرفیت ذخیره اطلاعات هویتی

دستگاه های کنترل دسترسی مختلف برای رفع نیاز طیف وسیعی از کاربران دارای ظرفیت های مختلفی برای ذخیره اطلاعات هویتی هستند؛ برای مثال شرکتی دارای 3000 پرسنل است و برای کنترل عبور و مرور کارمندان خود به اکسس کنترلی نیاز دارد که بتواند اطلاعات هویتی مانند اثر انگشت، کارت RFID، چهره بیش از 3000 نفر را در خود ذخیره کند و از طرفی شرکتی که نهایتا 100 کارمند دارد به دستگاهی با ظرفیت بسیار بالا نیاز ندارد.

محدودیت تردد در شبانه روز

دستگاه های کنترل دسترسی همانند ظرفیت ذخیره اطلاعات هویتی، در میزان تردد در طول شبانه روز نیز با محدودیت هایی مواجه هستند؛ قبل از انتخاب یک اکسس کنترل باید میزان تردد پرسنل در طول شبانه روز محاسبه شود تا پس از خریداری سیستم با مشکلی مواجه نشوید.

توسعه و نگاه به آینده

در دو مورد قبل به ظرفیت ذخیره اطلاعات هویتی و محدودیت تردد در شبانه روز اشاره کردیم که قبل از خرید باید مورد توجه قرار گیرد ولی مورد دیگری که باید آن را رعایت کنید این است که در آینده تا چه میزان توسعه خواهید داشت و پرسنل و تردد های شما تا چه حد افزایش خواهد یافت.

دما و رطوبت عملیاتی

میزان رطوبت و دمای مکان نصب دستگاه یکی دیگر از نکات قابل توجه قبل از خرید اکسس کنترل است؛ بر این اساس سیستمی را باید انتخاب کرد که اگر مکان شما در محیطی سرد و یا مرطوب قرار دارد مشکلی برای دستگاه پیش نیاید.

سرعت عمل و قدرت تشخیص بالا از دیگر ویژگی های مهم برای انتخاب سیستم کنترل دسترسی می‌باشد.

چه دستگاه کنترل تردد مناسب شماست؟

با توجه به مکان نصب و اطلاعات لازم برای ثبت در سیستم می‌توان از سیستم های کنترل دسترسی متفاوتی استفاد کرد که در ادامه با ذکر مثال توضیح داده می‌شود:

مقالاتی برای انتخاب بهترین دستگاه کنترل تردد

سوالات متداول

سیستم های کنترل دسترسی دستگاه هایی هستند که به انواع سیستم کنترل تردد متصل شده و برای عبور خودرو یا شخص با استفاده از روش های تایید هویت مانند اثر انگشت، تشخیص چهره، کارت های RFID ، رمز عبور و… مجوز عبور را صادر می‌کند.

عوامل مختلفی از جمله روش های تایید هویت، تعداد اثر انگشت یا رمز قابل ذخیره و… بر روی قیمت یک دستگاه کنترل دسترسی تاثیر گذار است.

شما با تماس تلفنی با کارشناسان فروش آگسا می‌توانید ضمن اخذ راهنمایی برای بهترین خرید، از قیمت اکسس کنترل مورد نظر خود مطلع شوید.

هر کجا که نیاز به تایید هویت شخص یا خودرو برای انجام عملیاتی نیاز باشد اکسس کنترل مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای مثال در ورودی پارکینگ ها و یا ورودی ایستگاه های مترو و اتوبوس دستگاه های کنترل دسترسی نصب می‌شود تا پس از تایید هویت اجازه عبور صادر شود.

تشخیص اثر انگشت، تشخیص چهره،تشخیص کف دست، تشخیص قرنیه چشم، رکارت خوان، رمز عبور بخش از انواع روش های مورد استفاده در اکسس کنترل هاست.

دستگاه های کنترل دسنرسی عرضه شده توسط آگسا دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش هستند.

شرکت آگسا با 10 سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت راهبند های خودرویی و نفر رو، سیستم های کنترل تردد و بازرسی با بیش از 1000 پروژه موفق در سطح کشور و همکاری با ارگان های امنیتی و دولتی و همچنین ارائه خدمات پس از فروش تضمین شده مرجعی مطمئن برای خرید است. 

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X