حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گیت کنترل تردد نفر رو

گیت کنترل تردد نفر رو

گیت های کنترل تردد نفر رو که به نام راهبند های نفر رو هم شناخته می‌شوند تجهیزاتی هستند که در ورودی و خروجی اماکن پر رفت و آمد نصب می‌شوند تا عبور و مرور اشخاص را کنترل کنند.

این راهبند ها با توجه به طیف گسترده انواع آن قابلیت نصب در انواع اماکن خصوصی و عمومی مانند ادارات، سازمان های حساس دولتی، ایستگاه های مترو و حمل و نقل عمومی را دارند.

گیت های نفر رو آگسا قابلیت اتصال به انواع سیستم های کنترل دستری مانند کارت RFID، اثر انگشت، تشخیص چهره و… را دارد که امکان کنترل یا محدود کردن عبور و مرور را به روش های مختلف فراهم می‌کند.

گیت کنترل تردد نفر رو پرده ای چند مسیره

انواع گیت کنترل تردد نفر رو

به طور کلی می‌توان این گیت های کنترل تردد را به دسته های میله ای ، شیشه ای ( پروانه ای ) و تمام قد تقسیم کرد که با توجه به تراکم و حجم ترددات خود به دسته های یک طرفه و دو طرفه تقسیم می‌شوند.

گیت کنترل تردد اهرمی

این نوع از گیت ها به وسیله میله هایی مسیر عبوری را مسدود می‌کنند و در زمانی که اجازه عبور توسط هر یک از سیستم های کنترل دسترسی متصل به آن ها اجازه عبور را صادر می‌کند میله های مسدود کننده مسیر آزاد می‌شوند و با چرخش تنها اجازه عبور یک نفر را میدهد.

سرعت تردد این مدل راهبند نفر رو نسبت به نوع شیشه‌ای کمتر است اما دقت کنترل تردد به مراتب بیشتر است بدین صورت که افراد فقط و فقط به صورت تک تک می توانند عبور کنند.

راهبند های میله ای قابلیت اتصال به انواع سیستم های کنترل دسترسی را دارا هستند.

گیت کنترل تردد نفر رو میله ای دو طرفه
گیت کنترل تردد نفر رو پرده ای چند مسیره

گیت کنترل تردد شیشه ای (پروانه ای)

در این نوع از راهبند های نفر رو عامل مسدود کننده مسیر شیشه های پروانه ای هستند که در صورت اجازه عبور به وسیله سیستم های متصل به آن شیشه ها به داخل دستگاه کشیده می‌شوند و مسیر عبوری باز می‌شود.

این نوع راهبندها سرعت بالاتری نسبت به گیت های کنترل تردد میله ای (اهرمی) دارند و مناسب اماکنی هستند تردد بالایی دارند و نیاز به کنترل عبور و مرور افراد بساری است مانند ایستگاه های مترو.

گیت کنترل تردد تمام قد

راهبند های تمام قد نفر رو گیت های هستند که در اماکنی که نیاز به مسدود سازی کلی مسیر عبوری است نصب می‌شوند. این راهبند ها مناسب زندان ها، وزات خانه ها و اماکن حساس هستند.

گیت کنترل تردد میله ای تمام قد نفر رو
گیت کنترل تردد نفر رو پرده ای چند مسیره

گیت کنترل تردد مناسب معلولین

در این نوع از راهبند های نفر رو عامل مسدود کننده مسیر شیشه های پروانه ای هستند که در صورت اجازه عبور به وسیله سیستم های متصل به آن شیشه ها به داخل دستگاه کشیده می‌شوند و مسیر عبوری باز می‌شود.

قبل از خرید مشاوره تخصصی بگیرید...

با ما در تماس باشید...

برای دریافت مشاوره تخصصی خرید راهبند و یا استعلام قیمت محصول فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

کاتالوگ آنلاین

چه گیت کنترل تردد نفر رو مناسب شماست؟

نوع کاربرد مورد نیاز در انتخاب گیت کنترل تردد نفر رو  اهمیت زیادی دارد.

حجم و سرعت تردد افراد

حجم و سرعت تردد یکی از معیار های مهم انتخاتب گیت کنترل تردد نفر رو است.

گیت های نفر رو میله ای راهبند هایی هستند که سرعت تردد آن‌ها نسبت به گیت های نفر رو شیشه‌های پایین تر است اما دقت کنترل تردد آن بسیار بالاست؛ اگر شما حجم تردد پایین اما به دقت بالایی در کنترل تردد افراد نیاز دارید می‌توانید از این نوع گیت ها استفاده کنید.
گیت های نفر رو شیشه‌ای از سرعت تردد بالاتری نسبت به مدل میله ای دارند پس اگر حجم تردد بالایی دارید و تعداد افراد مجموعه شما زیاد هستند باید از گیت های شیشه‌ای استفاده نمایید.

کاربرد گیت نفر رو و میزان حساسیت مکان نصب

این موضوع که شما چه انتظاری از گیت کنترل تردد برای مکان مورد نظر خود دارید اهمیت زیادی دارد. برای مثال شما گیت کنترل ترددی برای نصب در مکان عمومی نیاز دارید تا مانعی بر سر راه افراد باشد و در صورتی که مجوزی مانند کارت اشتراک داشته باشند پس از کسر هزینه بتوانند عبور کنند مثل ایستگاه های مترو که تنها نیاز به ارائه کارت مترو دارند تا مجوز عبور صادر شود و راهبند نفر رو مسیر را باز کند.

در مکانی دیگر مانند ادارت و سازمان ها نیاز به کنترل و ثبت عبور و مرور کارکنان و یا مراجعه کنندگان است تا پس از ارائه مجوز عبور ( کارت RFIDT، اثر انگشت، تشخیص چهره و…) گیت مسیر را باز کند.

اگر میزان حساسیت مسیر عبوری بالا باشد می‌توان از گیت های کنترل تردد تمام قد استفاده کرد که تمامی مسیر عبوری را مسدود می‌کند.

امکان اسفاده از معلولین

با توجه به حضور موثر معلولین در عرصه های اجتماعی نیاز به مناسب سازی اماکن برای این اشخاص بیش از پیش احساس می‌شود.

راهبند های اهرمی و پروانه ای با توجه به اینکه برای عموم اشخاص طراحی شده اند مسیر عبور با عرض پایینی را فراهم می‌کنند که امکان عبور ویلچر را ندارند؛ به همین دلیل گیت های کنترل ترددی طراحی شده اند که مخصوص عبور ویلچر است و نیاز است در کنار گیت های اهرمی و پروانه ای استفاده شوند.

مقالاتی برای انتخاب بهترین گیت کنترل تردد

متاسفانه محتوایی یافت نشد!

سوالات متداول

گیت های کنترل تردد نفر رو که به نام راهبند های نفر رو هم شناخته می‌شوند تجهیزاتی هستند که در ورودی و خروجی اماکن پر رفت و آمد نصب می‌شوند تا عبور و مرور اشخاص را کنترل کنند.

عوامل مختلفی از جمله عرض مسیر مسدودی، سرعت عملکرد راهبند، تجهیزات جانبی و… بر روی قیمت یک راهبند امنیتی تاثیر گذار است.

شما با تماس تلفنی با کارشناسان فروش آگسا می‌توانید ضمن اخذ راهنمایی برای خرید بهترین راهبند، از قیمت راهبند مورد نظر خود مطلع شوید.

راهبند های نفر رو مناسب استفاده در امکان پر رفت و آمد و یا اماکنی هستند که باید عبور و مرور اشخاص در آنجا کنترل شود، مانند ایستگاه های مترو و حمل و نقل عمومی، ادارات و سازمان ها، زندان ها و…

این گیت ها داری مدل های میله ای (اهرمی)، شیشه ای (پروانه ای)، میله ای تمام قد و مناسب معلولین است.

راهبند های عرضه شده توسط آگسا دارای 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش هستند.

شرکت آگسا با 10 سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت راهبند های خودرویی و نفر رو، سیستم های کنترل تردد و بازرسی با بیش از 1000 پروژه موفق در سطح کشور و همکاری با ارگان های امنیتی و دولتی و همچنین ارائه خدمات پس از فروش تضمین شده مرجعی مطمئن برای خرید است. 

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X