حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

راهبند امنیتی ضد انتحاری

راهبند های امنیتی تجهیزات حفاظتی هستند که در مراکز حساس که امنیت عبور و مرور در آن ها بسیار حیاتی است و در صورت هرگونه احمال کاری در حفظ امنیت آن ها خسارت های جبران ناپذیری به بار می‌آید.

راهبند های امنیتی با توجه به سطح امنیتی و همچنین محدودیت های مکان نصب به انواع مختلفی مانند سطحی و دفنی تقسیم می‌شوند.

شرکت آگسا با توجه به شرایط محیطی ایران انواع این راهبند ها را طراحی و تولید کرده است و آماده تولید این تجهیزات امنیتی به صورت سفارشی برای انواع اماکن است.

راهبند امنیتی زلزال

عملکرد راهبند های امنیتی را ببینید

پخش ویدیو

انواع راهبند امنیتی ضد انتحاری

راهبند های امنیتی دفنی

راهبند های امنیتی دفنی راهبند ضد انتحاری هستند که نیاز به حفاری عمیق دارند. این راهبند های ضد تروریستی با توجه به مکان مورد استفاده آن‌ها به دو نوع شهری و نظامی تقسیم می‌شوند که نوع نظامی آن ها دارای نشانه های نظامی و خشن مانند سر نیزه هستند.

این راهبند ها به صورت کامل داخل زمین قرار می‌گیرند و قابل مشاهده نیستند و در زمان احساس خطر توسط سیستم های امنیتی متصل به آن مانند حمله تروریستی به سرعت مسیر را مسدود کرده و مانند دیواری مستحکم از ورود هر گونه عامل خطر ساز و انتحاری جلوگیری می‌کند.

حفاری مورد نیاز برای این مدل از راهبند ها بسته به ارتفاع راهبند از 50 تا 160 سانتی متر است.

نمونه‌ای از این سیستم‌های امنیتی، راهبند ستونی (بولارد) است که به صورت عمودی از زمین خارج شده و مسیر را مسدود می‌کند.

راهبند های امنیتی ضد انتحاری تولید شده توسط آگسا این اطمینان را به شما می‌دهد که بر خلاف راهبند های امنیتی مشابه در صورت برخورد با عامل های خطرساز محرک بسیار قوی به فعالیت خود ادامه دهند و در صورت آسیب دیدن با تعمیرات جزیی در بدنه به حالت اولیه خود بازگردند.

تمامی مراحل طراحی و تولید در این مجموعه توسط متخصصین حرفه ای و طبق آخرین فناوری های روز دنیا انجام شده و امکان بازدید از تمامی مراحل با نامه رسمی ارگان خریدار امکان پذیر می‌باشد.

راهبند های فجر، ابابیل و زلزال نمونه های از راهبند های امنیتی دفنی هستند.

راهبند امنیتی ابابیل
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X