حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

گیت بازرسی فلزیاب

گیت بازرسی فلزیاب دستگاهی است که جهت بازرسی و کشف انواع اجسام فلزی کاربرد دارند.

از این دستگاه‌ها در اماکنی مانند مدارس و دانشگاه ها برای جلوگیری از ورود غیر مجاز تلفن همراه، چاقو و… و مکان های حساسی چون اماکن نظامی و فرودگاه ها جهت ایجاد نظم و امنیت برای جلوگیری از ورود هر گونه سلاح سرد و گرم استفاده می‌شود.
از دیگر کاربرد های این دستگاه های بازرسی استفاده در پروژه‌های ساختمانی جهت ممانعت از خروج کالاهای فلزی و آهنی ساختمان ها مانند شیرآلات، قفل ها و همچنین در کارگاه های طلاسازی جهت جلوگیری از خروج طلا توسط کارگران است.

گیت بازرسی فلزیاب ۳۳ زون AGF33Z

انواع فلزیاب

دستگاه‌های بازرسی فلزیاب به طور کلی در انواع مختلف ارائه می شود. اما ما در اینجا به بررسی فلزیاب های امنیتی در دو نوع دستی و گیت فلزیاب با کاربرد های متفاوت می‌پردازیم.

فلزیاب دستی یا راکت فلزیاب

این راکت به صورت بازرسی بدنی عمل می‌کند و در دو مدل معمولی و حرفه ای در مکان هایی مانند مدارس و دانشگاه ها برای جلوگیری از ورود غیر مجاز تلفن همراه، چاقو و… مورد استفاده قرار می‌گیرد.

2.مکان های نظامی ،فرودگاه ها ،ورزشگاه ها و به طور کلی مراکزی که دارای حساسیت بوده جهت ایجاد نظم و امنیت برای جلوگیری از ورود هر گونه سلاح سرد و گرم
3.شرکت های ساختمانی جهت ممانعت از خروج کالاهای فلزی و آهنی ساختمان ها مانند شیرآلات ،قفل ها
و سایر ارگان هایی که برای کنترل عبور و مرور افراد و وسایل فلزی همراه آنها به این نوع فلزیاب ها احتیاج دارند.

فلزیاب دستی AGFD100
گیت بازرسی فلزیاب ۳۳ زون AGF33Z

گیت بازرسی فلزیاب (دروازه ای)

این نوع از دستگاه های بازرس فلزیاب بیشتر در ورودی اداره ها و اماکن حساس امنیتی مورد استفاده قرار می‌گیرند که نیاز به کشف سلاح های سرد و گرم و همچنین تجهیزات انتقال اطلاعات مانند فلش و هارد دیسک ها وجود دارد؛ از این رو گیت های بازرسی فلزیاب با مدل های مختلف دارای قدرت تشخیص های متفاوت، به صورت دروازه ای 18 زون و 33 زون، طراحی و عرضه شده است. این گیت های با ایجاد یک میدان مغناطیسی و با اسکن کامل شخص به صورت نقاط مشخص شده (زون) هر گونه سلاح، تلفن همراه و انواع وسایل فلزی کوچک و بزرگ را تشخیص داده و به مسئول مربوطه به وسیله ی هشدار صوتی و چراغ هشدار اعلام می کند.
گیت های فلزیاب با توان ترافیکی و سرعت عملکرد بالا و همچنین حساسیت بیشتر نسبت به راکت های دستی امکان تشخیص کوچکترین ذره فلزی را دارد و انتخاب بهتری نسبت به فلزیاب های دستی برای نهادهایی با درجه حساسیت و امنیت بالا هستند.

فلزیاب و مین یاب

این دستگاه توانایی شناسایی بمب و مین با دقت بالا را داراست.

از این دستگاه برای پاکسازی میادین مین استفاده می‌شود.

فلزیاب و مین یاب

قبل از خرید مشاوره تخصصی بگیرید...

با ما در تماس باشید...

برای دریافت مشاوره تخصصی خرید راهبند و یا استعلام قیمت محصول فرم زیر را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

کاتالوگ آنلاین

چه دستتگاه بازرسی فلزیابی مناسب شماست؟

برای انتخاب مناسب ترین دستگاه فلزیاب نکاتی حائز اهمیت است، از جمله:

با توجه به این عوامل شما می‌توانید راکت فلزیاب بازرسی بدنی و یا گیت دروازه ای را انتخاب کنید.
به طور مثال برای یک نهاد نظامی راکت فلزیاب انتخاب مناسبی نمیباشد بلکه با نصب گیت فلزیاب در مجرای مورد نظر امنیت و نظم سازمان به دلیل قدرت تشخیص بسیار بالا و عدم ایجاد ترافیک بهترین گزینه برای نهاد ذکر شده می باشد.

مشخصات یک گیت بازرسی فلزیاب با کیفیت

یک گیت فلزیاب با کیفیت علاوه بر بدنه‌ی مقاوم و وزن کم باید دارای دمای عملیاتی ۲۰- تا ۵۰+ درجه سانتی گراد باشد در مکان های مختلف بدون مشکل کار کند.

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید سطح حساسیت فلزیاب است؛ هرچه سطح حساسیت یک فلزیاب بیشتر باشد دارای دقت بالاتری برای شناسایی فلزات است.

گیت های دروازه ای بازرسی فلزیاب باید توانایی تشخیص کوچکترین قطعات فلزی را با سرعت بالا داشته باشد و هنگام تشخیص با صدای آلارم مسئول مربوطه را آگاه کند در نتیجه قبل از خرید نهایی یک گیت فلزیاب دستگاه را تست کرده و از میزان قدرت تشخیص آن، تعداد زون و قدرت بزرگنمایی و همچنین نحوه ی هشدار اطمینان حاصل فرمایید.

مقالاتی برای انتخاب بهترین گیت فلزیاب

استاندارد های راهبند امنیتی
راهنمای راهبند امنیتی

استاندارد های راهبند امنیتی

راهنمای انتخاب بهترین راهبند دنیا
راهنمای راهبند امنیتی

بهترین راهبند دنیا را چگونه بشناسیم؟

سوالات متداول

گیت های فلزیاب دستگاه هایی هستند که برای بازرسی و کشف اجسام فلزی در اماکن حساس مانند فرودگاه ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

عوامل مختلفی از جمله تعداد زون، کیفیت قطعات و… بر روی قیمت یک گیت فلزیاب تاثیر گذار است.

شما با تماس تلفنی با کارشناسان فروش آگسا می‌توانید ضمن اخذ راهنمایی برای خرید بهتر، از قیمت گیت بازرسی فلزیاب مورد نظر خود مطلع شوید.

در اماکنی که نیاز به بازرسی و کشف اجسام فلزی نیاز است مانند فرودگاه‌ها، کارگاه‌های طلاسازی و… می‌توان از گیت یا راکت های فلزیاب استفاده کرد.

فلزیاب‌ها در 2 نوع گیت فلزیاب و راکت دستی طراحی و ساخته شده است.

راهبند های عرضه شده توسط آگسا دارای 1 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش هستند.

شرکت آگسا با 10 سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت راهبند های خودرویی و نفر رو، سیستم های کنترل تردد و بازرسی با بیش از 1000 پروژه موفق در سطح کشور و همکاری با ارگان های امنیتی و دولتی و همچنین ارائه خدمات پس از فروش تضمین شده مرجعی مطمئن برای خرید است. 

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
X